Reklama

Reklama

Carlos Santana wykona hymn turnieju podczas ceremonii zamknięcia

Światowej sławy gitarzysta jazzowy i rockowy Carlos Santana wraz z raperem z Haiti Jeanem Wyclefem, zdobywcą nagrody Latin Grammy Brazylijczykiem Alexandre Piresem i Szwedem Avicii wykona hymn piłkarskich mistrzostw świata podczas ceremonii zamknięcia.

Oficjalny hymn mundialu nosi tytuł "We Will Find A Way" ("Damy sobie radę").

13 lipca w Rio de Janeiro na odnowionej Maracanie odbędzie się finałowy mecz mistrzostw, a po nim uroczystość zamknięcia turnieju.

W koncercie wystąpią także pochodzący z Portoryko wokalista popowy Ricky Martin, który był jednym z jurorów międzynarodowego konkursu na hymn MŚ, oraz Jennifer Lopez.

42-letni Martin podczas mundialu 1998 roku we Francji wylansował przebój "The Cup of Life"/"La Copa de la Vida".

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy