Carlos Santana wykona hymn turnieju podczas ceremonii zamknięcia
Światowej sławy gitarzysta jazzowy i rockowy Carlos Santana wraz z raperem z Haiti Jeanem Wyclefem, zdobywcą nagrody Latin Grammy Brazylijczykiem Alexandre Piresem i Szwedem Avicii wykona hymn piłkarskich mistrzostw świata podczas ceremonii zamknięcia.
Oficjalny hymn mundialu nosi tytuł "We Will Find A Way" ("Damy sobie radę").
13 lipca w Rio de Janeiro na odnowionej Maracanie odbędzie się finałowy mecz mistrzostw, a po nim uroczystość zamknięcia turnieju.
W koncercie wystąpią także pochodzący z Portoryko wokalista popowy Ricky Martin, który był jednym z jurorów międzynarodowego konkursu na hymn MŚ, oraz Jennifer Lopez.
42-letni Martin podczas mundialu 1998 roku we Francji wylansował przebój "The Cup of Life"/"La Copa de la Vida".
Wyrażaj emocje pomagając!
Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: 96 1140 0039 0000 4504 9100 2004 (SKOPIUJ NUMER KONTA).
Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.