Reklama

Reklama

Carlos Palazon odsunięty od zespołu Realu Murcia po uczestnictwie w wigilijnej imprezie

Podczas gdy większość polskich rodzin kolędowała przy wigilijnym stole, piłkarz Realu Murcia Carlos Palazon wybrał się na imprezę, której uczestnicy nie przestrzegali zasad bezpieczeństwa, chroniących przed zakażeniem koronawirusem. Sprawę błyskawicznie nagłośnił hiszpańskie media, a właściciele klubu zareagowali szybko i stanowczo.

Wspomniana impreza została zorganizowana w mieście Abaran nieopodal Murcii.

Jak pokazują zdjęcia i nagrania opublikowane w mediach społecznościowych, wzięło w niej udział kilkadziesiąt osób, wśród których znalazł się także Palazon. Uczestnicy zabawy nie zachowywali dystansu i nie nosili maseczek.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

Sprawa natychmiast trafiła do mediów, a do wybryku swojego piłkarza odniósł się Real Murcia w oficjalnym komunikacie. Czytamy w nim, że klub "odrzuca wszelkie działania zagrażające zdrowiu całej populacji, a tym samym zdrowiu pierwszej drużyny", a wobec piłkarza - który został prewencyjnie odsunięty od drużyny - wszczęto postępowanie dyscyplinarne.

Reklama

Palazon rozegrał w tym sezonie cztery spotkania w Segunda Division B (trzeci poziom rozgrywkowy w Hiszpanii).

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl! 

TB

-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje