Reklama

Reklama

Carlos Bianchi trenerem piłkarzy Boca Juniors

63-letni Carlos Bianchi został w poniedziałek nowym trenerem najbardziej znanego argentyńskiego klubu Boca Juniors Buenos Aires. Zastąpi zwolnionego w tym miesiącu Julio Cesara Falcioniego, którego nie akceptowali miejscowi kibice.

Informację o zatrudnieniu szkoleniowca podał prezes klubu Daniel Angelici za pośrednictwem konta na Twitterze.

Bianchi ponownie wrócił do Boca Juniors; był w nim w latach 1998-2001 oraz 2003-04. Jest najbardziej utytułowanym trenerem. Trzykrotnie doprowadził zespół do Copa Libertadores (2000-01, 2003), Pucharu Interkontynentalnego (2000, 2003) i cztery razy do mistrzostwa Argentyny (1998, 1999, 2000, 2003). Pracował też we francuskiej lidze w Reims oraz w AS Romie i Atletico Madryt.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy