Reklama

Reklama

Cantoro na testach w FC Genoa

Włoski klub FC Genoa jest zainteresowany pozyskaniem pomocnika Wisły Kraków Mauro Cantoro. Obecnie Argentyńczyk przebywa na testach medycznych we Włoszech.

Sprawa nie jest jeszcze przesądzona. O szansach na transfer nie chciał mówić szkoleniowiec Wisły, Henryk Kasperczak.

- Na chwilę obecną Cantoro jest zawodnikiem Wisły. Na razie nie zastanawiam się, czy będziemy poszukiwali kogoś na jego miejsce po ewentualnym transferze, czy też wystarczy Mariusz Kukiełka. Zacznę o tym myśleć, gdy Cantoro będzie piłkarzem włoskiego klubu - powiedział Kasperczak.

- Cantoro jest profesjonalnym piłkarzem, może więc rozmawiać z potencjalnymi pracodawcami. Teraz jednak nawet nie wiemy, czy przedstawione warunki będą mu odpowiadały - stwierdził szkoleniowiec Wisły dodając, że Argentyńczyk dostał oczywiście zezwolenie z klubu na wyjazd do Włoch.

Reklama

Kasperczak nakreślił również najbliższe plany transferowe Wisły.

- Z zawodników, którzy obecnie są na testach w klubie najprawdopodobniej nie zostanie nikt. Wydaje się również, że żaden z nich nie pojedzie z nami na zgrupowanie. Cały czas natomiast poszukujemy kogoś, kto mógłby zastąpić Kamila Kosowskiego. Na tym skupiamy się najbardziej - powiedział Kasperczak.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje