Reklama

Reklama

Cafe Futbol. Dominik Nowak gościem programu

W najbliższym wydaniu Cafe Futbol gościem Bożydara Iwanowa będzie Dominik Nowak. Były trener Miedzi Legnica usiądzie w studiu w towarzystwie stałych ekspertów: Tomasza Hajty, Romana Kołtonia oraz Cezarego Kowalskiego. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W 503. wydaniu Cafe Futbol mowa będzie o sytuacji w Fortuna 1 Lidze. Przy okazji wizyty trenera Nowaka pod lupę będzie wzięta jego praca w Miedzi Legnica oraz omówiona aktualna sytuacja w klubie. 48-letni szkoleniowiec spędził na Górnym Śląsku blisko trzy lata, zaliczając z klubem awans do Ekstraklasy. W sezonie, w którym wrócili do 1.ligi, pożegnał się z posadą.

Reklama

Kamera Polsatu Sport udała się także do Polkowic. Tam odwiedziła miejscowy Górnik, który spisuje się ponadprzeciętnie w rozgrywkach II ligi. Drużyna spędza przerwę zimową na fotelu lidera i poważnie myśli o awansie na zaplecze Ekstraklasy. Kamera pojawiła się także w kopalni, w której pracuje aż trzech piłkarzy pierwszej drużyny.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

W programie nie zabraknie także wątków reprezentacyjnych. Na sześć miesięcy przed Euro 2021 eksperci pochylą się nad obsadą polskiej linii obrony. Na kogo może liczyć Jerzy Brzęczek podczas najważniejszej imprezy piłkarskiej w Europie? W tym temacie wypowiedział się obiecujący obrońca sc Heerenveen Paweł Bochniewicz. 24-latek opowiedział o swoich początkach w Eredivisie oraz podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat gry w Holandii.

MM, Polsat Sport

Dowiedz się więcej na temat: Cafe Futbol | Bożydar Iwanow | Dominik Nowak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama