Reklama

Reklama

Cabaj: "Klepaliśmy" Wisłę

- Bardzo nas ta porażka boli. Byliśmy w piątek zespołem zdecydowanie lepszym od mistrza Polski, który w drugiej połowie nastawił się wyłącznie na grę z kontry, a my cały czas ich "klepaliśmy" - powiedział Marcin Cabaj, bramkarz Cracovii.

"Pasy" przegrały na własnym stadionie z Wisłą 0:1 w 21. kolejce Idea Ekstraklasy.

- Powiedział pan, że byliście lepsi, ale to Wisła, szczególnie w pierwszej połowie mogła pokusić się o strzelenie paru goli.

- Stworzyli sobie kilka okazji, ale po naszych ewidentnych błędach w przesunięciu w obronie.

- Jak puszczona bramka wyglądała z pana perspektywy?

- Wszystko stało się bardzo szybko. Tomek Frankowski dostał prostopadłe podanie, wyszedł sam na sam, nie wiem, może mogłem go jeszcze wyczekać, muszę tę akcję przeanalizować na wideo.

Reklama

- Dwa mecze z drużynami z czołówki i zero punktów.

- Nie ma co się załamywać. Trzeba nadal grać swoje i myślę, że to przyniesie skutek. Uważam, że jest jednak dobrze, bo jesteśmy beniaminkiem, a potrafiliśmy zagrać lepiej od mistrza Polski, który praktycznie bronił się cały mecz.

- Chcecie grać w europejskich pucharach, tych straconych punktów może wam zabraknąć w końcówce.

- Zostało jeszcze pięć kolejek do zakończenia sezonu i sądzę, że drużyny, które są przed nami pogubią gdzieś punkty.

Paweł Pieprzyca, Kraków

Zobacz galerię zdjęć z meczu Cracovia - Wisła.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy