Reklama

Reklama

Były trener Wisły Kraków blisko powrotu do pracy. Może prowadzić znany klub

Adrian Gula może wrócić do pracy. Portal isport.cz informuje, że były trener Wisły Kraków może zostać szkoleniowcem Sparty Praga.

Sparta ma za sobą nieudany sezon. W lidze zajęła trzecie miejsce. W Pucharze Czech doszła do finału, ale tam przegrała 1-3 z FC Slovacko. W efekcie, 9 maja, z posadą, pożegnał się trener Pavel Vrba. Tymczasowym szkoleniowcem został Michal Hornak.

Dyrektor sportowy Sparty Tomasz Rosicky, na szczycie listy życzeń miał dwie kandydatury - Marko Svedika z FC Slovacko i Heiko Herrlicha który od ponad roku jest bezrobotny. 26 kwietnia 2021 roku pożegnał się z Augsburgiem.

Adrian Gula wróci do pracy? Może objąć Spartę Praga

Serwis isport.cz informuje, że teraz na celowniku Sparty Praga znajduje się Adrian Gula. Słowak jest dobrze znany w Polsce, z pracy w Wiśle Kraków. Tam jednak kompletnie się mu nie powiodło i 13 lutego przestał być szkoleniowcem "Białej Gwiazdy".

Reklama

W Czechach już wcześniej pracował. Od początku stycznia 2020 do 9 maja 2021 prowadził Victorię Pilzno. Teraz jest blisko zatrudnienia w Sparcie, która w najbliższym sezonie wystąpi w eliminacjach Ligi Konferencji Europy.

Reklama

Reklama

Reklama