Reklama

Reklama

Były trener Korony Kielce Lettieri wrócił do MSV Duisburg

Gino Lettieri, który przez dwa lata prowadził piłkarzy Korony Kielce, wrócił na ławkę trenerską MSV Duisburg - trzecioligowego obecnie klubu niemieckiego. Wcześniej pracował tam w latach 2014-15.

Lettieri podczas poprzedniego pobytu w Duisburgu awansował z tym klubem do drugiej ligi. W niej jednak zespół spisywał się słabo i urodzony w Szwajcarii włoski szkoleniowiec został zwolniony.

Duisburg w ekstraklasie po raz ostatni występował w sezonie 2007/08. Po  dziewięciu kolejkach obecnego zajmuje dopiero 15. miejsce w tabeli trzeciej ligi.

W Koronie Lettieri pracował od czerwca 2017 roku do sierpnia 2019.

wkp/ pp/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy