Reklama

Reklama

Były selekcjoner reprezentacji Albanii zachorował na białaczkę

Były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Albanii, 60-letni Chorwat Josip Kuze zachorował na białaczkę. - To najtrudniejszy rywal w karierze, ale nie zamierzam się poddać - zapowiedział trener.

Przez całą karierę zawodniczą Kuze występował w Dinamie Zagrzeb. Największym jego sukcesem było zdobycie Pucharu Jugosławii w 1980 roku. Z powodu kontuzji zakończył występy w wieku 30 lat i zajął się pracą szkoleniową. Kuze prowadził m.in. Dinamo, FSV Mainz 05 (w składzie m.in. z Juergenem Kloppem, obecnym trenerem Borussii Dortmund), Gambę Osaka, NK Zagrzeb oraz drużyny narodowe Albanii i Rwandy.

"Czeka mnie wielomiesięczna walka z chorobą, ale jestem dobrej myśli" - powiedział 60-letni Kuze na łamach dziennika "Jutarnji list". Ostatnio pracował w chińskim Tianjin Teda.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama