Reklama

Reklama

​Były piłkarz reprezentacji Salwadoru zastrzelony na stacji benzynowej

Były piłkarz reprezentacji Salwadoru Alfredo Pacheco został w niedzielę zastrzelony na stacji benzynowej w pobliżu miasta Santa Ana. W przeszłości obrońca zamieszany był w proceder ustawiania wyników meczów.

"Biuro Prokuratora Generalnego w Santa Ana bada miejsce zbrodni, gdzie o godz. 3.30 nad ranem (czasu miejscowego) zamordowano Alfredo Pacheco na stacji benzynowej" - można przeczytać w oświadczeniu.

33-letni Pacheco z grupą przyjaciół przebywał na stacji benzynowej, kiedy nieznany sprawca oddał w ich kierunku strzały. Dwie inne osoby zostały ranne i zostały przewiezione do szpitala w Santa Ana.

Pacheco jako piłkarz występował w rodzimych klubach Club Deportivo FAS i Deportiva Isidro Metapan oraz w New York Red Bulls w USA. 

Reklama

Jest rekordzistą pod względem występów w reprezentacji Salwadoru (86 meczów, siedem goli). 

W 2013 roku Piłkarska Federacja Salwadoru (FESFUT) zawiesiła go dożywotnio za udział w ustawianiu wyników meczów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama