Reklama

Reklama

Burkhardt przeniesie się do Legii

Amica Wronki doszła do porozumienia z Legią Warszawa w kwestii wypożyczenia Marcina Burkhardta. Strony osiągnęły także kompromis w kwestii ceny transferu definitywnego (Legia domagała się tego zapisu). Zapisana kwota zadowala oba kluby. Marcin został wypożyczony do klubu z Łazienkowskiej na rok.

Marcin Burkhardt do niedawna był podstawowym zawodnikiem Amiki Wronki. Jednak po przyjściu do klubu Rafała Murawskiego i Jaroslava Simra ta pozycja została zachwiana. Ostatnio piłkarz trenował z zespołem rezerw, do których został przesunięty za złamanie regulaminu podczas zgrupowania w Austrii.

"Marcin ma przyjechać do Warszawy w sobotę, a w poniedziałek i wtorek przejść badania lekarskie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, natychmiast podpiszemy kontrakt. Liczę, że Marcin pokaże się kibicom już w poniedziałek podczas towarzyskiego meczu z Bayernem Monachium" - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" Jacek Bednarz, dyrektor sportowy Legii.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy