Bundesliga: Asysta Kosowskiego!

Kamil Kosowski zaliczył asystę w wygranym przez FC Kaiserslautern 3:1 wyjazdowym meczu 6. kolejki Bundesligi z Eintrachtem Frankfurt.

W drugim niedzielnym meczu HSV wygrał na własnym stadionie z Hansą Rostock 2:1.

Bohaterem meczu we Frankfurcie był Hristov, który zdobył dwa gole dla ekipy z Kaiserslautern. Już w 6. minucie "otworzył" on wynik spotkania, strzelając celnie po podaniu Klose. Bohater mundialu w Korei i Japonii podwyższył na 2:0 tuż po przerwie, a w 52. minucie było już właściwie po meczu. Wówczas to z rzutu rożnego z lewej strony dokładnie dośrodkował Kosowski (rozegrał całe spotkanie), a głową celnie uderzył Hristov. Wynik meczu na 3:1 ustalił już w doliczonym czasie gry Beierle.

W Hamburgu gol Reinhardta pięć minut przed końcem zapewnił HSV zwycięstwo nad Hansą Rostock 2:1.