Reklama

Reklama

Brutalny atak nożownika na dwóch piłkarzy ŁKS Łomża

Bartłomiej Makowski i Piotr Lipka w jednym z lokali w Łomży zostali zaatakowani przez nożownika. Stan Lipki określany jest jako stabilny.

Do bestialskiego zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Obaj piłkarze znajdowali się w jednym z łomżyńskich lokali. Wdali się w sprzeczkę z 39-letnim mężczyzną, który chwycił po nóż. Zadał kilka ciosów zawodnikom, a na koniec... pociął sam siebie - dowiedział się "Super Express".

Klub z Łomży wystosował oświadczenie:

"W dniu 9 sierpnia doszło do ataku na naszych zawodników. Podczas wizyty w jednym z łomżyńskich lokali nieznany sprawca zaatakował i ciężko ranił nożem dwóch naszych zawodników.

Reklama

Piotr Lipka, który został godzony nożem trzy razy, przeszedł czterogodzinną operację. Obecnie jego stan jest stabilny. Piotrek nie wróci jednak na boisko w najbliższym czasie.

Drugi z zawodników, Bartłomiej Makowski, przeszedł zabieg uszkodzonej dłoni. Bartek ratował się zasłaniając ciało ręką co uratowało go od jeszcze większych uszkodzeń. O stanie zdrowia Bartka poinformujemy w najbliższych dniach.

Dochodzenie w sprawie wydarzeń, które miały miejsce w nocy z 8 na 9 sierpnia 2015 roku, prowadzi łomżyńska policja."

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL