Reklama

Reklama

Brooklyn Beckham powołany do drużyny U18 Arsenalu Londyn

Najstarszy syn słynnego piłkarza Davida Beckhama 15-letni Brooklyn został powołany do zespołu U18 Arsenalu Londyn.

Do tej pory utalentowany Brooklyn występował w drużynie Arsenalu U16. Mecz swojej nowej drużyny z Leicester (1-0) oglądał na razie z ławki rezerwowych, ale może się to zmienić w najbliższym czasie.

15-latek brał wcześniej udział w zajęciach dla dzieci i młodzików Los Angeles Galaxy oraz Queens Park Rangers. Wybrał jednak Arsenal, trenuje w akademii tego klubu, a w listopadzie 2014 roku podpisał kontrakt. Arsenalowi kibicuje jego młodszy brat, 11-letni Romeo, który również zapisał się do akademii piłkarskiej tej drużyny.

Reklama

David Beckham zakończył bogatą karierę w 2013 r. Przez wiele lat był gwiazdą Manchesteru United, gdzie rozpoczynał przygodę z piłką w wieku 14 lat. Występował też w Realu Madryt, LA Galaxy oraz Paris St. Germain. Jest sześciokrotnym mistrzem Anglii, zdobywał też tytuły z każdym innym klubem, w którym grał. Wystąpił w 115 meczach reprezentacji Anglii, w których zdobył 17 bramek.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy