Reklama

Reklama

Brazylia gotowa do obrony tytułu

- Jeśli będziemy grali tak jak w środę, to Brazylia ma wszystko, co jest potrzebne, aby zdobyć mistrzostwo świata - powiedział Carlos Alberto Parreira, po zwycięstwie nad Argentyną 4:1 w finale Pucharu Konfederacji.

- Było dla bardzo ważne, aby wygrać ten turniej, który jest częścią przygotowań do przyszłorocznych finałów. Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że zdobyliśmy Puchar Konfederacji. Jest to dla mnie ważniejsze niż jakiekolwiek indywidualne nagrody - powiedział Adriano, strzelec dwóch bramek w tym spotkaniu, który został też królem strzelców imprezy.

- To był nasz najlepszy występ na tym turnieju. Zrealizowaliśmy wszystkie założenia naszego trenera - dodał Ronaldinho.

- My Brazylijczycy chcemy wygrywać wszystkie imprezy, ale najważniejsze dla nas podczas Pucharu Konfederacji było udowodnienie sobie, że jesteśmy gotowi do mistrzostw świata 2006 i to nam się udało - stwierdził Lucio, obrońca grający na co dzień w Niemczech.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy