Reklama

Reklama

Bramka Adriana Mierzejewskiego w Turcji

Adrian Mierzejewski zdobył bramkę z rzutu karnego dla Trabzonsporu w wygranym 3-0 (1-0) meczu ekstraklasy tureckiej z Genclerbirligi Ankara. Piłkarz reprezentacji Polski otworzył wynik w 25. minucie. Było to jego trzecie trafienie w sezonie.

Mecz rozegrano przy pustych trybunach, gdyż turecka federacja ukarała klub z Trabzonu rozegraniem sześciu spotkań bez udziału publiczności.

Sankcje są następstwem wydarzeń z 10 marca, gdy sędzia musiał przerwać mecz z Fenerbahce Stambuł z powodu skandalicznego zachowania kibiców, rzucających na murawę różne przedmioty, race i kamienie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy