Reklama

Reklama

Bożyk: Dobre zmiany Engela

Piłkarze Górnika Łęczna udanie zainaugurowali nowy sezon Idea Ekstraklasy. Podopieczni Bogusława Kaczmarka zremisowali 1:1 z obrońcą mistrzowskiego tytułu i jednym z głównych faworytów rozgrywek Wisłą Kraków.

- Czemu zobaczyliśmy tak dwie różne połowy w wykonaniu Górnika - pierwszą, gdy wydawało się, że możecie pokonać Wisłę i drugą całkowicie inną?

- Dopasowaliśmy się do stylu gry Wisły w pierwszej połowie. Goście spokojnie rozgrywali swoje akcje, nie atakowali od razu, a nam to pasowało, zaczęli jednak inaczej grać po przerwie... - powiedział piłkarz Górnika Łęczna, Artur Bożyk.

- Dużo dały zmiany przeprowadzone przez trenera Engela?

- Tak, dużo dały zmiany, które wykonał trener Engel. Pogubiliśmy się trochę na początku drugiej połowy, Mauro Cantoro wprowadził dużo spokoju w poczynania Wisły, kilka razy umiejętnie przetrzymał piłkę w środku pola i później przyspieszył.

Reklama

- A Paweł Brożek?

- Jego wejście wprowadziło sporo zamieszania w nasze szeregi obronne...

- Czujecie się skrzywdzeni przez sędziego?

- Nie, piłka jest przecież grą błędów.

Marcin Kędziora; Łęczna

W Magazynie Ligowym zobacz bramki ze spotkań 1. kolejki Idea Ekstraklasy.

Zobacz OPISY spotkań 1. kolejki Idea Ekstraklasy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy