Bośnia i Hercegowina - Holandia 0-0 w meczu 3. kolejki Ligi Narodów

Bośnia i Hercegowina bezbramkowo zremisowała z Holandią w meczu 3. kolejki Ligi Narodów. Obie drużyny rywalizują z Polską w grupie 1 Dywizji A.

3. kolejka Liga Narodów UEFA
2020-10-11 18:00 | Stadion: Stadion Bilino Polje | Arbiter: Istvan Kovacs
Bośnia i Hercegowina
Holandia
0
0

W czwartek Bośnia i Hercegowina walczyła o przedłużenie szans na awans do Euro 2020. Po rzutach karnych przegrała jednak w barażu z Irlandią Północną.

Dzisiaj trener Duszan Bajević dał odpocząć filarom swojej drużyny. W porównaniu do czwartkowego spotkania dokonał aż sześciu zmian w pierwszej jedenastce.

Mimo tylu roszad, Bośniacy dobrze sobie radzili i dzielnie odpierali ataki rywali. W końcówce Holendrzy groźniej zaatakowali, ale nie potrafili zdobyć bramki. Na drodze stawał im bowiem bramkarz Ibrahim Szehić.

W efekcie mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Franka de Boera, który debiutował w roli selekcjonera "Oranje", czeka sporo pracy, aby poprawić grę reprezentacji.

Virgil van Dijk
44′ 46′ Advan Kadušić
Daley Blind86′
75′ Miralem Pjanić
Marten de Roon86′
54′ Benjamin Tatar
Donyell Malen69′
Amer Gojak
Quincy Anton Promes86′
75′ Rade Krunić
Frenkie de Jong
Gojko Cimirot
Georginio Wijnaldum
61′ Milan Đurić
Hans Hateboer70′
46′ Sead Kolaszinać
Joël Veltman
54′ Amir Hadžiahmetović
Owen Wijndal
Haris Hajradinović
Teun Koopmeiners
75′ Stjepan Lončar
Kevin Strootman
Deni Milošević
Donny van de Beek
61′ Edin Dżeko
Ryan Guno Babel86′
75′ 90′ Armin Hodžić