Reklama

Reklama

Boruc: Liczy się tylko awans

- Nie jest ważne, jak graliśmy i w jakim stylu. Liczy się tylko to, że wygraliśmy mecz i awansowaliśmy do półfinału Pucharu Polski. Wszyscy pałaliśmy żądzą rewanżu za ubiegłoroczny mecz i cieszymy się, że nam się udało - powiedział po zwycięskim spotkaniu z Lechem Poznań w ćwierćfinale Pucharu Polski bramkarz Legii Artur Boruc.

Ekipa z Łazienkowskiej wygrała 2:1 i w półfinale rozgrywek zmierzy się z Groclinem Grodzisk Wielkopolski.

Dzięki mediacji Boruca z kibicami na Łazienkowską wrócił doping. Kapitan Legii nie chce jednak oceniać jaki ta rozmowa miała wpływ na przebieg meczu:

- Trudno mi oceniać czy psychologicznie pomogłem. Niech to ocenią inni - skwitował Artur. - A to co powiedziałem kibicom niech będzie moim i ich sekretem. Mogę tylko powiedzieć, że poprosiłem ich, aby dali nam szansę. Należy im się wielki szacunek za to, że w trudnym momencie nam pomogli.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama