Reklama

Reklama

"Błaszczykowski największe problemy ma już za sobą"

Jakub Błaszczykowski zagrał w oficjalnym meczu po raz pierwszy od 318 dni. Pojawił się on na boisku w 85. minucie spotkania Ligi Mistrzów pomiędzy Borussią Dortmund a Anderlechtem Bruksela (1-1).

Reprezentant Polski zaczął w ten sposób walkę o powrót do wyjściowej jedenastki wicemistrza Niemiec. "Największe problemy już za Kubą. Za kilka tygodni powinien grać już na takim poziomie jak przed urazem. Wszystko będzie zależało od tego, jak będzie się prezentował na treningach i w meczach" - powiedział Maciej Murawski, były reprezentant Polski.

Grający w Borussii od 7 lat Błaszczykowski niemal cały 2014 rok spędził poza boiskiem. W styczniu zerwał więzadła w kolanie, a w szybkim powrocie na boisko przeszkadzały mu drobniejsze urazy, które przytrafiały się po drodze.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy