Reklama

Reklama

Bilety na Puchar Konfederacji rozchodzą się w rekordowym tempie

W ciągu 24 godzin kibice kupili przez internet aż 74 tysiące biletów na mecze przyszłorocznego piłkarskiego Pucharu Konfederacji - poinformowała Międzynarodowa Federacja Piłkarska. Turniej z udziałem najlepszych reprezentacji świata odbędzie się w czerwcu w Brazylii.

Będzie on próbą generalną przed mundialem w 2014 roku.

Zostanie rozegrany w dniach 15-30 czerwca 2013 roku. Siedem zespołów zapewniło już sobie w nim udział: Hiszpania (mistrz świata i Europy), Brazylia (gospodarz), Meksyk (mistrz strefy CONCACAF), Urugwaj (zdobywca Copa America), Japonia (mistrz Azji), Włochy (wicemistrz Europy) oraz Tahiti (mistrz Oceanii).

Stawkę uzupełni w lutym przyszłego roku zdobywca Pucharu Narodów Afryki.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL