Reklama

Reklama

Bilety na kadrę dla najlepszych kibiców!

Polski Związek Piłki Nożnej ofiaruje darmowe bilety na jesienne mecze reprezentacji Polski dla najlepszych kibiców klubów Idea Ekstraklasy. Na koniec sezonu 2004/05 związek nagrodzi sympatyków zespołów, na meczach których panowała najlepsza atmosfera i nie dochodziło do zakłóceń porządku.

"Wierzę w polskich kibiców i dlatego przygotowaliśmy specjalny program promujący pozytywne zachowania. Będziemy dążyć do tego, by mecz piłkarski kojarzony był z dobrą zabawą, kulturalnym dopingiem, poszanowaniem i tolerancją dla sympatyków drużyny przeciwnej. Incydenty wywoływane są przez małe grupki chuliganów, które terroryzują resztę. Prawdziwi kibice nie chcą tych ludzi na stadionach. Wspólnym wysiłkiem będziemy dążyć do ich wyeliminowania" - powiedział Prezes PZPN Michał Listkiewicz.

Reklama

Warunkiem otrzymania przez klub 100 bezpłatnych kart wstępu na mecze eliminacji MŚ 2006 Polska - Austria lub Polska - Walia jest nienaganne zachowanie kibiców do końca rozgrywek. Związek zadeklarował również, że pokryje połowę kosztów przejazdu na mecze reprezentacji. Podstawą oceny zachowania kibiców będą raporty delegatów, sędziów oraz relacje medialne ze spotkań Idea Ekstraklasy.

"Myślę, że nagroda jest bardzo atrakcyjna, a zasady przejrzyste. Jeżeli podczas spotkania danego zespołu - niezależnie od tego czy jest to mecz u siebie czy na wyjeździe - dojdzie do incydentów z udziałem jego kibiców, wypada on z gry! Najlepszych natomiast z przyjemnością zaprosimy na wrześniowe spotkania kadry" - wyjaśnił Prezes Związku.

Dowiedz się więcej na temat: idea | mecze | bilety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje