Reklama

Reklama

Bez "Żurawia" i "Franka" na Meksyk

27 kwietnia reprezentacja Polski zmierzy się w Chicago w towarzyskim meczu z Meksykiem. Selekcjoner Paweł Janas zabierze do USA 17 zawodników i będą to wyłącznie piłkarze Idea Ekstraklasy.

W kadrze zabraknie zawodników występujących w klubach zagranicznych ponieważ termin nie jest ujęty w kalendarzu FIFA. Do USA nie pojadą także Marek Saganowski z Legii Warszawa oraz Macieja Żurawskiego i Tomasza Frankowskiego z Wisły Kraków.

- Żurawskiego i Frankowskiego nie trzeba już sprawdzać. Lepiej dać szansę piłkarzom, którzy walczą o miejsce w kadrze. Ale decyzja należała oczywiście do Janasa - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" prezes Wisły Kraków, Janusz Basałaj.

Z Wisły selekcjoner zamierza powołać pięciu piłkarzy: Marcina Baszczyńskiego, Tomasza Kłosa, Arkadiusza Głowackiego, Radosława Sobolewskiego i Pawła Brożka.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy