Reklama

Reklama

Bez bramek w TVP

Przed sezonem mówiło się, że telewizja publiczna będzie pokazywać magazyn ligowy, w którym cała Polska będzie mogła zobaczyć bramki strzelane na boiskach ekstraklasy.

Przed sezonem mówiło się, że telewizja publiczna będzie pokazywać magazyn ligowy, w którym cała Polska będzie mogła zobaczyć bramki strzelane na boiskach ekstraklasy.

Rzeczywiście magazyn powstał, jednak bramki prezentowano szczątkowo, zaledwie z jednego, czy dwóch meczów.

Okazało się, że te gole pokazywane były bez podpisanej umowy, tylko dzięki dobrej woli Canal+. Ponieważ telewizja publiczna nie spieszyła się z finalizacją rozmów, zniknęła dobra wola stacji komercyjnej. Ostatni magazyn piłkarski zawierał już tylko ... rozmowy z piłkarzami. Tak już będzie do końca sezonu - informuje "Gazeta Wyborcza".

Sytuacji nie chce komentować szef sportu w TVP, Janusz Basałaj. - Magazyn może będzie, ale nie wiadomo kiedy - od pewnego czasu niezmiennie twierdzi Zygmunet Lenkiewicz, szef sportu w "Dwójce".

Reklama

- Cały czas mówiło się, że umowa będzie lada chwila podpisana. Teraz już nie wiadomo czy, i kiedy do tego dojdzie, dlatego bramek w TVP już nie będzie. Czekam na konkrety i to z samej góry telewizji publicznej - twarde stanowisko przedstawił Jacek Okieńczyc, szef sportu w Canal+.

Powodem fiaska rozmów są... zmiany w zarządzie TVP. - To jest zakorzenione w polskiej świadomości, że nowy zarząd wszystko wylicza i kontroluje. I to się dzieje teraz w TVP. Liczę jednak, że pod koniec kwietnia dojdziemy do porozumienia i magazyn będzie. Jeśli nie - magazyn może się pojawić w Polsacie lub TVN - dodał Andrzej Placzyński z firmy Sportfive, która pośredniczy w negocjacjach.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama