Reklama

Reklama

Benitez: Możemy grać lepiej

Chyba żaden z kibiców i piłkarzy FC Liverpool, nie przypuszczał, że awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów przyjdzie podopiecznym Rafela Beniteza w stosunkowo łatwy sposób. "The Reds" dwukrotnie wygrali z Bayerem Leverkusen 3:1.

- Nie zamierzam składać deklaracji, że wygramy Ligę Mistrzów. Musimy poczekać na wyniki losowania. Inne zespoły będą musiały na nas uważać - powiedział po spotkaniu opiekun Liverpoolu, Rafael Benitez.

W rozgrywkach Premier League Jerzy Dudek i spółka spisują się średnio. Celem zespołu z Anfield Road jest 4. miejsce w tabeli premiowane grą w Champions League. Obecnie Liverpool jest piąty.

- Nie potrafię wytłumaczyć, dlaczego w europejskich pucharach idzie nam tak dobrze. Piłkarze przygotowywali się do tego meczu cały tydzień i widać było, że przyniosło to skutek. Narzuciliśmy wysokie tempo w pierwszej połowie spotkania, czego efektem były dwa wspaniałe gole - stwierdził hiszpański szkoleniowiec.

Reklama

- W meczu z Bayerem w pewnych okresach moi podopieczni prezentowali się bardzo dobrze, ale uważam, że możemy grać jeszcze lepiej - dodał Benitez.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL