Reklama

Reklama

Będą wzmocnienia w Wiśle!

Trener i równocześnie menedżer Wisły Kraków Henryk Kasperczak potwierdził, że "Biała Gwiazda" zamierza się wzmocnić kadrowo przed rundą wiosenną - poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

- Wzmocnienia będą. Mogę potwierdzić, że dotyczy to między innymi węgierskiego obrońcy Akosa Fuziego - powiedział trener Wisły, Henryk Kasperczak.

- To są tylko rozmowy, dyskusje. Mamy kontakt z Jackiem Kowalczykiem z Dospelu Katowice, mamy kontakt z Kukiełką, Karwanem, Olszarem. W przypadku Olszara otrzymaliśmy sygnał od ojca, który prowadzi jego sprawy menedżerskie. My się nad tym zastanawiamy.

Trener wiślaków określił też konkretne potrzeby zespołu. - Szukamy środkowego napastnika, który miałby większe doświadczenie i większą skuteczność. Kilka klubów proponowało nam swoich piłkarzy, ale kwoty transferowe zaczynają się od dwóch milionów euro - wyjaśnił Kasperczak. - Od Wisły żąda się takich kwot. Nie wiem, na jakim świecie żyją ci ludzie. Mamy wiele innych kontaktów, ale teraz nie ma co o nich mówić. Jest jeszcze zbyt wcześnie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama