Reklama

Reklama

Becks kolejną gwiazdą Milanu!

Wiceprezydent AC Milan, Adriano Galliani potwierdził oficjalnie, że w styczniu do zespołu z San Siro dołączy pomocnik Los Angeles Galaxy, David Beckham. Anglik pozostanie w Mediolanie co najmniej do końca sezonu.

Ponieważ rozgrywki amerykańskiej Major League Soccer zmierzają do końca, Beckham zdecydował się na poszukiwanie zespołu, w którym mógłby przygotowywać się do meczów w reprezentacji. - David chce z nami trenować i występować w barwach Milanu - oświadczył Galliani. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to właśnie nasz klub wybrał i będzie grał zarówno w Serie A jak i Pucharze UEFA. Podpiszemy z nim umowę do końca sezonu, która może zostać przedłużona - dodał.

Galliani przyznał, że sprowadzenie Beckhama ma również wymiar marketingowy. - Dzisiejszy futbol to już nie tylko taktyka i umiejętności techniczne piłkarzy. Liczą się również sponsorzy i pełne stadiony, które wypełniają się dla gwiazd. Teraz będziemy mieli pomoc marzeń z Kaką, Ronaldinho i Beckhamem, to niewiarygodne - ocenia.

Reklama

David Beckham wciąż ma ważny kontrakt z LA Galaxy, ale wygląda na to, że Galliani ma już pomysł jak przekonać szefów amerykańskiego klubu do sprzedaży swojej gwiazdy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje