Reklama

Reklama

Baszczyński: Trzeba przełknąć tę porażkę

- Zagraliśmy źle w każdej formacji. Trzeba przełknąć tę porażkę jak najszybciej, bo kalendarz jest napięty - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" obrońca Wisły Kraków Marcin Baszczyński po porażce z Vitorią Guimares (0:3).

- Czy zawaliłem dwie bramki? Bez przesady, jak można tak mówić. Nie mogę cały czas zasuwać za bocznego pomocnika - stwierdził.

- Przy trzeciej owszem zrobiłem stratę, ale rywal miał jeszcze pół boiska do przejechania. Ktoś mógł dopaść do niego, a poza tym wyszedł mu strzał życia - tłumaczył "Baszczu".

- Łatwo wypina się pierś po wygranych, gdy dziennikarze zadają tylko łatwe pytania. Potem fajnie czyta się ze sobą wywiady. Trzeba jednak też umieć stanąć przed dziennikarzami, po takim meczu, jak ten i coś powiedzieć. W czwartek nie było nawet żółtych kartek, a to oznacza, że nie było walki. W drugiej połowie marzyłem tylko o jednym - niech ten mecz już się skończy, zwłaszcza gdy przegrywaliśmy jeszcze 0:1 - mówił dyrektor sportowy Grzegorz Mielcarski.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy