Reklama

Reklama

Bartosz Przyborek, 19-letni piłkarz, walczy z rakiem trzustki

Bartek Przyborek, 19-letni piłkarz IV-ligowego Drukarza Warszawa walczy z rakiem trzustki. Wkrótce przejdzie operację. W stolicy, w kilkanaście godzin zebrano pieniądze potrzebne do podjęcia niezbędnych kroków. Teraz wszystko w rękach lekarzy.

Pieniądze zaczęli zbierać koledzy z drużyny. Bartek powiedział im o swojej chorobie po wygranym 4-1 meczu ligowym, w którym strzelił dwa gole. Szybko temat podchwyciły inne warszawskie drużyny. Oprócz przekazywania informacji, wpłacano pieniądze, tak że całą sumę potrzebną do sfinansowania operacji, która dodajmy, nie jest refundowana, udało się uzbierać.

Na tym jednak nie koniec, ponieważ do skutecznego leczenia potrzeba dalszych wpłat. Mamy nadzieję, że w pomoc Bartkowi włączą się nie tylko piłkarze z Warszawy, ale z całej Polski. Pomocy nie warto wytyczać, jakimikolwiek granicami. Wszyscy, którzy chcą pomóc poniżej znajdą potrzebne informacje.

Reklama

Pomóc Bartkowi można dokonując wpłaty na konto: Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba" Bank BZ WBK 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374 tytułem: "1175 pomoc dla Bartka Przyborka".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje