Reklama

Reklama

Barcelona kusi Torresa

FC Barcelona chce pozyskać Fernanda Torresa, napastnika Atletico Madryt, w zamian oferując dwójkę Argentyńczyków Juana Romana Riquelme i Javiera Saviolę, podał we wtorek dziennik "El Mundo Deportivo".

Riquelme, który jest wypożyczony do Villarreal FC, miał bardzo udany sezon strzelając 15 bramek dla tego zespołu. Z kolei Saviola spędził rozgrywki występując w AS Monaco.

Działacze Atletico mieli jednak stwierdzić, że Torres, którego kontrakt wygasa w 2008 roku, jest nie na sprzedaż. Klauzula odstępnego w jego wypadku wynosi 90 mln euro.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy