Reklama

Reklama

Bąk: Oferta z Kataru korzystniejsza finansowo

"Mam trzy konkretne propozycje: z Warszawy, Kataru i jednego z klubów europejskich. Nie wiem jeszcze, na co się zdecyduję" - wyznał w rozmowie z "GW" Jacek Bąk.

"Oferta z Kataru jest atrakcyjniejsza finansowo od tej z Legii. Arabowie byliby skłonni zapłacić Francuzom kwotę odstępnego, ale pieniądze to nie wszystko. Nie rezygnuję z Legii - ujawnił kapitan reprezentacji Polski. We wtorek lub w środę Jacek Bąk prawdopodobnie rozwiąże obowiązujący jeszcze przez rok kontrakt z francuskim Lens.

"Trener wystawia mnie tylko w Pucharze Intertoto. Na mecz ligowy z Nantes nie było mnie nawet na ławce rezerwowych. W środę mam za to zagrać przeciwko Wolfsburgowi. Ale nie wiem, czy tak się stanie. Nie interesuje mnie takie granie w kratkę. Zresztą szkoleniowiec sam mówi, że mam odejść" - zdradził Jacek Bąk.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama