Reklama

Reklama

Bąk odejdzie z RC Lens?

- Jeśli pod koniec sezonu dalej nie będę grać, to zastanowię się czy nie odejść z klubu. Zmiana pracodawcy nie będzie dla mnie problemem - powiedział na łamach "Przeglądu Sportowego" Jacek Bąk, który po powrocie do zdrowia nie odzyskał miejsca w składzie RC Lens.

- Na pewno znajdę sobie nowy klub. Mam trzy oferty z francuskiej Ligue 1. Jeden z tych zespołów zajmuje wyższe miejsce niż mój obecny klub, a dwa niższe - dodał reprezentant Polski.

Kontrakt Bąka z Lens wygasa w 2006 roku.

- Lepiej znoszę takie sytuacje, niż wtedy gdy miałem 25 lat. Wówczas chodziłem do prezesa i mówiłem, że chcę odejść. Dziś podchodzę do tego spokojnie. Daję sobie 2-4 tygodnie na wywalczenie miejsca w składzie - podkreślił doświadczony obrońca.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy