Reklama

Reklama

Autobiografia Ibrahimovica hitem sezonu w Szwecji

Autobiografia kapitana piłkarskiej reprezentacji Szwecji i napastnika Milanu Zlatana Ibrahimovica, która ukaże się 8 listopada, już teraz nazywana jest wielkim hitem wydawniczym w Szwecji.

Piłkarz w książce pod tytułem "Jestem Zlatan Ibrahimovic" opisuje historię swojego życia, od dzieciństwa w zdominowanej przez imigrantów dzielnicy Rosengard w Malmoe do wielkiej kariery w najlepszych klubach piłkarskich Europy.

"O Zlatanie ukazało się już wiele książek, lecz ta będzie pierwszą, w której sam opowiada o sobie. Zlatan znany jest z ciętego języka i tym razem zaskoczy Szwedów, ponieważ koncentruje się nie tylko na futbolu, lecz opisuje Szwecję widzianą oczami imigranta, który wyrwał się z getta w Malmoe do wielkiego luksusu w Mediolanie" - powiedział dziennikarz David Lagerkrantz, który pomagał Ibrahimovicowi w napisaniu książki.

Reklama

Zdaniem szwedzkich wydawców książka będzie hitem jesieni na rynku, który przeżywa kryzys i odnotowuje znaczny spadek sprzedaży książek.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy