Reklama

Reklama

Atletico kusi Ze Roberto

Atletico Madryt zainteresowane jest pozyskaniem z Bayernu Monachium Brazylijczyka Ze Roberto - donosi dziennik "Marca".

Atletico Madryt zainteresowane jest pozyskaniem z Bayernu Monachium Brazylijczyka Ze Roberto - donosi dziennik "Marca".

30-letni pomocnik próbuje wynegocjować nowy kontrakt z ekipą z Bawarii, jednak działacze z Monachium chcą zredukować jego zarobki o ponad 30 procent i to nie jest na rękę reprezentantowi "Canarinhos".

Termin umowy Ze Roberto z Bayernem upływa 30 czerwca 2007 roku, ale wobec niekorzystnych rozmów menadżera z przedstawicielami klubu możliwe jest, że jeszcze tego lata Brazylijczyk przeniesie się do Hiszpanii.

"Słyszałem o zainteresowaniu ze strony Atletico, ale żadnych konkretów jeszcze ze sobą nie omawialiśmy. Zobaczymy co się wydarzy, ale jeśli będę miał okazję wrócić do Hiszpanii, to z radością ją wykorzystam" - wyznał dla dziennika "Marca" były piłkarz Realu Madryt i Bayeru Leverkusen.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy