Reklama

Reklama

Arturo Vidal ze łzami w oczach przeprasza za swój wybryk

Zapłakany pomocnik reprezentacji Chile Arturo Vidal przeprosił za swój wybryk, którego dopuścił się podczas Copa America. Gracz Juventusu Turyn roztrzaskał ferrari będąc pod wpływem alkoholu.

We wtorek piłkarze gospodarza Copa America mieli dzień wolny. Vidal postanowił spędzić go w kasynie. Wracają do bazy treningowej reprezentacji spowodował wypadek będąc pod wpływem alkoholu. Vidalowi i towarzyszącej mu żonie nic się nie stało. Gwiazdor Juventusu Turyn został zatrzymany przez policję, a w środę stanął przed sądem, który zabrał mu prawo jazdy na cztery miesiące.

"Pojechałem do kasyna, wypiłem dwa drinki i miałem wypadek. Naraziłem na niebezpieczeństwo siebie, moją żonę, a także wiele osób" - mówił Vidal ze łzami w oczach na konferencji prasowej.

"Żałuję tego co się stało. Chcę podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali, kiedy zostałem zatrzymany. Przepraszam kolegów z drużyny narodowej, a także moich rodaków" - dodał.

"Trudno jest mi o tym mówić. Wstydzę się tego, co się stało i mogę tylko przeprosić. Zawiodłem wszystkich, ale zrobię co w mojej mocy, żeby Chile wygrało Copa America" - podkreślił Vidal.

Trener reprezentacji Chile Jorge Sampaoli postanowił po spotkaniu z władzami krajowej federacji, że nie usunie Vidala z kadry.

Chilijczycy kolejny mecz w Copa America zagrają w piątek przeciwko Boliwii. Z dorobkiem czterech punktów są liderami grupy A.

Reklama

Zobacz materiał wideo:


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL