Reklama

Reklama

Antonio Conte: Co ze stanem bezpieczeństwa Euro? To budzi strach

Włosi komentują, że nad przyszłorocznymi mistrzostwami Europy we Francji zawisł "cień koszmaru". W związku z zamachami terrorystycznymi w Paryżu, cała Europa została postawiona na nogi. Głos zabrał także Antonio Conte, trener włoskiej reprezentacji.

Trener piłkarskiej reprezentacji Włoch Antonio Conte nie kryje strachu i niepokoju na myśl o przyszłorocznych mistrzostwach Europy we Francji. Komentując zamachy terrorystyczne w Paryżu oświadczył: "Nie ma co udawać, to są fakty, które niepokoją i budzą strach".

W Brukseli, gdzie Włosi rozegrali w piątek towarzyski mecz z Niemcami, selekcjoner "Azzurrich" podkreślił: "Dzisiaj niepokój wszystkich związany jest ze stanem bezpieczeństwa turnieju, który odbędzie się we Francji i zakończy się właśnie na Stade de France".

Reklama

W ten sposób odniósł się do zamachu w rejonie obiektu w chwili, gdy trwał tam właśnie mecz Francja - Niemcy.

We włoskich mediach zwraca się uwagę, że nad przyszłorocznymi mistrzostwami pojawił się cień "koszmaru".

W wyniku zamachów terrorystycznych w kilku miejscach stolicy Francji w piątek wieczorem śmierć poniosło ponad 100 osób. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy