Reklama

Reklama

Andreasik zmienia klub

"Latem zmieniam klub. To już przesądzone. W Marsylii występuję tylko w rezerwach, a w końcu trzeba zacząć grać poważnie w piłkę" - powiedział "Faktowi" Remy Andreasik, pomocnik OM i reprezentacji Polski do lat 19.

Gdzie może trafić młody zawodnik? Najbardziej prawdopodobnym miejscem wydaje się AJ Auxerre. "Prowadzę z nimi bardzo zaawansowane rozmowy. Tam odważnie stawiają na młodzież, więc w końcu dostałbym szansę debiutu w pierwszej lidze" - stwierdził Andreasik. W OM taka sztuka mu się nie udała. "Kilka razy trenowałem z pierwszym zespołem, ale w Marsylii mało kto mnie lubi. Jestem z Paryża, a wiadomo, że te miasta żyją jak pies z kotem. Przez pierwsze miesiące miejscowi rzadko podawali mi piłkę" - powiedział zawodnik.

Reklama

Teraz długowłosy pomocnik przygotowuje się z reprezentacją Polski 19-latków do półfinałów mistrzostw Europy. "Chcemy awansować do lipcowych finałów i pojechać do Irlandii Północnej. To byłaby znakomita okazja do promocji, bo na takie turnieje przyjeżdżają szperacze z największych europejskich klubów" - stwierdził Andreasik.

Dowiedz się więcej na temat: klub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje