Reklama

Reklama

Andre Villas-Boas: Radamel Falcao był blisko transferu do Zenita

​Trener Andre Villas-Boas ujawnił, że Zenit Sankt Petersburg nie jest już zainteresowany pozyskaniem Radamela Falcao, który jest obecnie wypożyczony do Chelsea Londyn z AS Monaco.

Rosyjska Premier Liga. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj! 

Portugalski szkoleniowiec Zenita Villas-Boas ujawnił, że chciał sprowadzić Kolumbijczyka do rosyjskiego klubu w letnim oknie transferowym, ale ten wybrał ofertę Chelsea Londyn.

Trener podkreślił także, że sprowadzenie Falcao nie byłoby dobrym ruchem zważywszy na zasady wprowadzone przed tym sezonem przez władze ligi rosyjskiej.

Federacja zarządziła, że w barwach jednego klubu w meczu ligowym na boisku może przebywać maksymalnie sześciu obcokrajowców.

Reklama

W kadrze pierwszej drużyny Zenita jest obecnie ośmiu cudzoziemców, a zatem sprowadzenie Falcao niekoniecznie byłoby mądrym posunięciem.

"Nie rozmawiałem z Jose (Mourinho - red.) na temat Falcao. Na tę chwilę to zawodnik Chelsea, do której jest wypożyczony z Monaco" - powiedział Villas-Boas.

"Trudno jest sprowadzić do Rosji takiego zawodnika, zważywszy na wszystkie regulacje i obostrzenia, jakie nakłada federacja" - dodał szkoleniowiec.

"Próbowaliśmy sprowadzić Falcao w letnim oknie transferowym, ale następnie federacja zmieniła zasady i okazało się, że nie możemy go kupić, bo zwyczajnie nie mamy miejsca w składzie na kolejnego cudzoziemca" - zakończył trener Zenita.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama