Anderlecht - Gent 1-0. Teodorczyk zmieniony i bez gola

Łukasz Teodorczyk po raz kolejny nie zdobył bramki, ale jego Anderlecht Bruksela pokonał 1-0 KAA Gent w meczu 21. kolejki ligi belgijskiej. Polak zszedł z boiska w drugiej połowie, a kwadrans później gola dla "Fiołków" na wagę trzech punktów strzelił Sofiane Hanni.

Reprezentant Polski wybiegł w pierwszym składzie, lecz jako pierwszy opuścił plac gry. "Teo" został wezwany na ławkę rezerwowych w 62. min, a zastąpił go Robert Berić.

Nasz napastnik niczym się nie wyróżnił, w przeciwieństwie do swojego zmiennika. Berić miał udział przy jedynym golu w tym meczu, który padł w 77. minucie. Na listę strzelców wpisał się Sofiane Hanni.

Bieżący sezon nie układa się po myśli Teodorczyka. Polski snajper po raz ostatni trafił do siatki w październiku i legitymuje i mizernym dorobkiem trzech goli w lidze.

RSC Anderlecht - KAA Gent 1-0 (0-0)

Bramka: Sofiane Hanni (74.).

Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Teodorczyk | Anderlecht Bruksela