Reklama

Reklama

Ancelotti: Fenomenalny mecz

- W sześć minut roztrwoniliśmy cały dorobek - powiedział po przegranym finale Ligi Mistrzów, trener AC Milan Carlo Ancelotti.

- Mój zespół rozegrał fenomenalny mecz. Przegraliśmy, mimo że nie zasłużyliśmy na porażkę, ale akceptujemy ją - dodał szkoleniowiec rossonerich.

- Zespół powinien być dumny z tego, co zaprezentował na murawie. Przegraliśmy z honorem. Teraz przed nami ostatni mecz z Udinese w Serie A, a później będziemy zastanawiać się nad następnym sezonem - stwierdził Ancelotti.

- Ciężko cokolwiek powiedzieć. Oczywiście jesteśmy zawiedzeni. Miałem kilka takich momentów w mojej karierze, a ten dzisiejszych jest jednym z najgorszych. Musimy szybko otrząsnąć się z tej porażki - podkreślił kapitan Milanu, Paolo Maldini.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL