Reklama

Reklama

Ancelotti chętnie wyśle Terry'ego na wakacje

Carlo Ancelotti, menedżer Chelsea Londyn, da trochę wolnego Johnowi Terry'emu, jeśli ten o to poprosi. Kapitan "The Blues" ostatnio znalazł się pod "ostrzałem" mediów w związku z zawirowaniami w jego życiu prywatnym.

Mimo wszystko Terry zagrał w meczach Chelsea z Burnley (2-1, strzelona bramka) i Hull (1-1). Ma jednak poprosić szkoleniowca o wolne na spotkanie z Cardiff w Pucharze Anglii, które zostanie rozegrane 13 lutego.

- Jeśli będzie potrzebował wakacji, to je dostanie. To jest sprawa pomiędzy mną, a nim, a nie kogoś innego - powiedział Włoch, którego podejścia nie zmieniła nawet strata punktów z walczącym o utrzymanie Hull.

- W jego przypadku nic się nie zmieniło. Rozegrał bardzo dobry mecz, w każdym spotkaniu jest naszym liderem - dodał Ancelotti.

Reklama

Od kilku dni numerem jeden angielskich mediów, głównie bulwarowych, jest romans Terry'ego z Vanessą Perroncel, byłą dziewczyną kolegi z Chelsea Wayne'a Bridge'a, która zaszła w ciążę z kapitanem "The Blues", a następnie poddała się aborcji. Pikanterii sytuacji dodaje fakt, że Terry ma żonę o dwójkę dzieci.

Czytaj także:

Świat futbolu oszalał

Terry dostał wsparcie od trenera

Terry nie dał się wyprowadzić z równowagi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama