Reklama

Reklama

Alexis Sanchez kupił luksusowy apartament na Florydzie

Jak donoszą media, Alexis Sanchez już wkrótce będzie mógł pochwalić się luksusowym apartamentem w 52-piętrowym wieżowcu na Florydzie. Bajeczne widoki, basen, restauracja, centrum fitness i plaża u stóp budynku to tylko niektóre udogodnienia, jakie będą do dyspozycji piłkarza włoskiego klubu Inter Mediolan za prawie 2,5 miliona funtów.

Zdaniem The Real Deal - portalu dzielącym się informacjami z zakresu nieruchomości między innymi w Nowym Jorku, Alexis Sanchez sfinalizował transakcję na kwotę 2,45 miliona funtów i stał się posiadaczem luksusowego apartamentu w 52-piętrowym wieżowcu na Florydzie.

Piłkarz na co dzień reprezentujący barwy klubu Inter Mediolan stanie się więc najprawdopodobniej właścicielem niezwykle prestiżowego lokum w Sunny Isles Beach.

Do dyspozycji 31-latka będzie między innymi prywatny klub na 33. piętrze budynku z pięknym widokiem na plażę. Nie zabraknie też restauracji, basenu, spa oraz centrum fitness z pełnym zakresem usług. Łącznie w wieżowcu ma znaleźć się aż 212 apartamentów, dla których słowo "luksus" to zdecydowanie za mało powiedziane.

Reklama

Włoskie media spekulują, że zakup może zwiastować piłkarską przyszłość napastnika w klubie należącym do Davida Beckhama - Inter Miami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama