Reklama

Reklama

Alexandre Pato negocjuje kontrakt w Iraku

Sensacyjne wieści napływają z Azji. W jednym z tamtejszych klubów karierę może kontynuować 31-letni Alexandre Pato, swego czasu wielka nadzieja Milanu. Brazylijczyk prowadzi zaangażowane negocjacje z irackim Al-Diwaniya.

Pato pozostaje bez przynależności klubowej od sierpnia ubiegłego roku. Rozstał się wówczas z Sao Paulo FC (10 goli w 20 występach) i zamierzał wrócić do Europy. Media spekulowały, że zwiąże się z angielskim Birmingham City, ale ostatecznie trop okazał się chybiony.

Były reprezentant Brazylii jest doskonale kojarzony przez europejskich kibiców. Głównie z okresu 2007-13, gdy reprezentował barwy Ac Milan. Uchodził za ogromny talent i wielką nadzieję "Rossonerich". Nigdy jednak nie spełnił pokładanych w nim nadziei. 

Jak podaje "Corriere dello Sport", 31-latek prowadzi obecnie zaangażowane negocjacje z Al-Diwaniya. To mistrz Iraku z sezonu 2016/17. Obecnie zajmuje 15. miejsce w tamtejszej ekstraklasie.

Reklama

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

Wiadomość potwierdziła iracka telewizja, zaznaczając, że żądania finansowe piłkarza są bardzo wygórowane. Dodatkowo ma on się domagać domu z basenem i całodobowej ochrony dla siebie i członków rodziny.   
  
Jeśli pertraktacje zakończą się fiaskiem, Pato może wrócić do Włoch. Oznaki zainteresowania jego pozyskaniem wykazuje bowiem wicelider Serie B - AC Monza. Właścicielem tego klubu jest Silvio Berlusconi, były boss - co wiele tłumaczy - Milanu.  

UKi  

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL