Reklama

Reklama

Alessandro Del Piero okrzyknięty cudotwórcą

Alessandro Del Piero został przez włoskie media okrzyknięty cudotwórcą. Piłkarz Juventusu Turyn miał przyczynić się do wybudzenia ze śpiączki 12-letniej fanki tego klubu z miasteczka Cerenzia w południowej części kraju.

"Cześć Giada, jestem Alessandro Del Piero. Mam nadzieję, że się szybko obudzisz i obejrzysz wiele meczów Juventusu i moich oraz odwiedzisz nas, byśmy mogli się poznać" - taką wiadomość nagrał i przesłał dziewczynce włoski piłkarz. Poprosili go o to jej rodzice.

Zdaniem ojca właśnie przesłanie Del Piero przyczyniło się do wybudzenia 12-latki ze śpiączki, w którą zapadła 22 stycznia. Jak powiedział agencji "ANSA". wydarzyło się "coś specjalnego".

"Giada najpierw poruszyła ręką, a kilka godzin później wymówiła słowo "mama". Po 24 godzinach rozmawiała już normalnie i poprosiła o lody" - poinformował.

Reklama

Del Piero jest piłkarzem Juventusu od 1993 roku. Triumfował z nim w Lidze Mistrzów oraz zdobył pięć tytułów mistrza Włoch. Z reprezentacją narodową sięgnął po miano najlepszej drużyny na świecie w 2006 roku w Niemczech.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL