Reklama

Reklama

Alessandro Del Piero kontuzjowany, porażka Sydney FC

Alessandro Del Piero doznał kontuzji obu ścięgien podkolanowych i nie mógł wystąpić w barwach Sydney FC w meczu ligowym z Central Coast Mariners FC, przegranym przez jego zespół 2-7. Mecz, rozegrany na Bluetongue Stadium, oglądało ponad 15 tysięcy widzów.

Tydzień temu Del Piero golem uczcił osiemsetny mecz w karierze. Prawie 38-letni słynny włoski piłkarz uzyskał jedną z bramek dla Sydney FC w wygranym 2-1 spotkaniu ligi australijskiej z Perth Glory.

To był drugi gol Del Piero na Antypodach, gdzie przeniósł się z Włoch wraz z żoną i trojgiem dzieci na początku października.

W A-League jest najlepiej zarabiającym piłkarzem. Jego roczną pensję szacuje się na dwa miliony dolarów. W reprezentacji Italii w latach 1995-2008 rozegrał 91 meczów i strzelił 27 bramek.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy