Reklama

Reklama

Aleksandr Kokorin i Paweł Mamajew pozostaną w areszcie?

Moskiewski sąd rozpatrzy dziś wniosek prokuratury o przedłużenie aresztu dla dwóch piłkarskich gwiazd. Byli piłkarze reprezentacji Rosji Aleksandr Kokorin i Paweł Mamajew są oskarżeni o pobicie i chuligaństwo. Obaj przebywają za kratami od czterech miesięcy. Prokuratura żąda przedłużenia aresztu do 8 kwietnia.

Do zdarzenia doszło w październiku.

Napastnik petersburskiego Zenitu Aleksandr Kokorin i pomocnik klubu z Krasnodaru Paweł Mamajew po meczu ich drużyn wybrali się do Moskwy, aby świętować dziesiątą rocznicę przyjaźni. Po wizytach w kilku nocnych klubach, zawodnicy spacerując ulicami rosyjskiej stolicy demolowali samochody, a gdy nad ranem poszli na kawę do jednego z barów pobili trzech mężczyzn, w tym biznesmena, urzędnika pracującego w strukturach rządowych i kierowcę gwiazdy telewizyjnej.

Niedawno Aleksandr Kokorin napisał list otwarty, w którym przeprosił za swoje zachowanie kolegów z boiska, trenerów i wszystkich kibiców.

Reklama

Obu piłkarzom grożą wyroki pozbawienia wolności.

Rosyjscy dziennikarze sportowi podkreślają również, że w przypadku zerwania kontraktów Kokorin i Mamajew będą musieli wypłacić swoim klubom wysokie odszkodowania.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy