Reklama

Reklama

Aleksandar Prijović blisko transferu do Rennes

Były napastnik Legii Warszawa Aleksandar Prijović jest o krok od kolejnego transferu. Piłkarz PAOK-u Saloniki porozumiał się w sprawie podpisania dwuipółletniego kontraktu z francuskim Rennes. To interesująca wiadomość dla mistrzów Polski, którzy według naszych informacji zagwarantowali sobie 10 procent z kolejnego transferu reprezentanta Serbii.

27-letni Prijović, pomimo innych propozycji, jest zdecydowany przejść z greckiej ekstraklasy do francuskiego zespołu. Aby doszło do sfinalizowania transakcji, oba kluby muszą osiągnąć porozumienie.

Pierwsza oferta Rennes opiewała na około 3 miliony euro, ale PAOK chce za swojego snajpera około 5 mln euro.

Prijović opuścił Legię w styczniu ubiegłego roku, przechodząc do klubu z Salonik za 2,2 mln euro, ale 300 tysięcy euro "Wojskowi" musieli przekazać Bolusporowi, z którego w lipcu 2015 roku sprowadzili Serba. 

W Grecji napastnik zachował skuteczność, na wszystkich frontach wystąpił łącznie w 43 meczach i zdobył 24 bramki. Dodatkowo błysnął trzema asystami i siedem razy był napominany żółtymi kartkami. W okresie gry w Legii też strzelił 24 gole, ale potrzebował do tego aż 72 spotkania.

Reklama

W tabeli Ligue 1 Stade Rennes plasuje się w połowie stawki, zajmując 10. miejsce.

Art

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL