Reklama

Reklama

Adrian Mierzejewski zmienił klub w Chinach

Były reprezentant Polski Adrian Mierzejewski pozostaje w chińskiej ekstraklasie, ale zmienił barwy klubowe. Od teraz będzie grał w zespole Chongqing Dangdai Lifan.

Poprzednio 32-letni pomocnik występował w drużynie Changchun Yatai, dla której zdobył trzy gole w 19 meczach chińskich rozgrywek Super League.

"Ciekawe czy ktoś skuma o co chodzi" - napisał na Twitterze "Mierzej", co oczywiście miało nawiązywać do ogłoszonego dzisiaj transferu.

41-krotny reprezentant Polski gra w Chinach od ubiegłego roku, ale europejski futbol opuścił już w 2014 roku, odchodząc z tureckiego Trabzonsporu. Pierwszą "egzotyczną" przystanią w jego piłkarskim CV była Arabia Saudyjska, skąd odszedł do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a następnie trafił do Australii.

Reklama

Obecny klub Polaka ma za sobą słaby sezon, zakończony na 13. miejscu w liczącej szesnaście zespołów ekstraklasie.

Art

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy