Reklama

Reklama

Adrian Mierzejewski strzelił dwa gole dla Al-Sharjah SCC

Adrian Mierzejewski w wysokiej formie. Były reprezentant Polski strzelił dwa gole, a jego zespół wygrał 5-1 w Pucharze Ligi Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Mierzejewski strzelił dwa gole dla Al-Sharjah SCC w wygranym 5-1 (1-1) meczu 2. kolejki grupy A Arabian Gulf Cup (Puchar Ligi Zjednoczonych Emiratów Arabskich) przeciwko Emirates Club.

To pierwsze trafienia Polaka w nowym klubie. 29-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie.

Zespół Polaka plasuje się na trzecim miejscu w stawce siedmiu drużyn w grupie A Pucharu Ligi z dorobkiem trzech punktów. Do 1/2 finału rozgrywek awansują po dwie drużyny z obu grup.

Al-Sharjah SCC 5-1 Emirates Club 

Adrian Mierzejewski 3., 90., Yousif Saeed 56., Jamal Ibrahim 58., Gelmin Rivas 64. - Sebastián Sáez 29. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy