Reklama

Reklama

Adamski blisko Polonii

We środowe południe piłkarze Polonii rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Trening, w którym wzięło udział 19 zawodników poprzedziła minuta ciszy - w ten sposób uczczono pamięć ofiar niedawnej tragedii w Azji.

Na środowych zajęciach zabrakło trzech podstawowych zawodników "Czarnych Koszul". Zgodnie z wcześniejszymi informacjami Antoni Łukasiewicz wyjechał na testy medyczne do austriackiego SVP Pasching.

Nieobecność Jacka Kosmalskiego rzecznik Polonii tłumaczył krótko - "spóźnieniem". Nie udało nam się natomiast ustalić przyczyny absencji Jacka Banaszyńskiego. Trudno przypuszczać, by miała związek z powrotem do klubu Bartłomieja Foglera, który przez ostatnie pół roku był wypożyczony do IV-ligowej Nadnarwianki Pułtusk.

Jedyną "nową twarzą" na pierwszym w tym roku treningu "Czarnych Koszul" był pomocnik GKS Bełchatów Łukasz Adamski. Choć jeszcze niedawno zaprzeczał jakoby Polonia była nim zainteresowana, teraz wydaje się, że jego przyjście do klubu z Konwiktorskiej jest tylko kwestią czasu.

Reklama

Niestety wciąż nie wiadomo kiedy do gry wrócą kontuzjowani Piotr Kluzek i Sebastian Olszar. Co prawda obaj pojawili się dziś w klubie, ale raczej tylko po to by kolegom z drużyny złożyć noworoczne życzenia. W pełni sił są Konrad Gołoś i Ivan Udarević, w grudniu poddani drobnym zabiegom. Podobnie Marcin Drajer, który przez kontuzję stracił całą rundę jesienną.

Do 24 stycznia poloniści będą trenować w Warszawie, potem wyjadą na zgrupowanie do Szamotuł. Wiadomo też, że na drugą połowę lutego przewidziany jest obóz przygotowawczy za granicą, najpewniej na Cyprze.

Łukasz Przybyłowicz, Warszawa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL